İnovasyonu işimizin temel unsurlarından biri olarak görüyoruz. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler geliştirmek için sorunun özüne inmelisiniz. Projelerimizin ilk adımı kullanıcıları doğru anlamaktır. Çünkü ancak kullanıcılar doğru anlaşılırsa onlara daha iyi bir çözüm sunulabilir. Bu aşamada müşterilerimizden, bayilerimizden ve hizmetlerimizden sürekli bir geri bildirim akışı oluyor ki bu çok önemli. Aşağıdakiler, karşılaştığımız ve muhtemelen daha önce uygulanmamış birçok mühendislik zorluğudur.


Deneyimli mühendislerimiz farklı alanlardaki uzmanlıklarını birleştirerek Ar-Ge ekibimizde bir araya getiriyor. Şanzıman ve aktarma organları mühendisliği başta olmak üzere mekanik tasarım konusunda son derece yetenekli bir ekiple geleceğin ürün ve teknolojilerini tasarlıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliklerini optimize etmektir. Bunu gerçekleştirmek için yalın yönetim, sürekli iyileştirme ve dijitalleşme ilkelerini dikkate alıyoruz.


Güç aktarma organları ve dişli kutuları tasarımında özellikle belirgin bir uzmanlığa sahibiz. Sorunsuz ve uzun yıllar kullanılabilecek makineler tasarlamak için son teknoloji yazılımlar ve yöntemler kullanıyoruz. Tarım makineleri mühendisliği, tarımsal süreçlerde uzmanlık gerektirir. Geliştirdiğimiz tüm tarım makine ve ekipmanları, bu alandaki engin tecrübemize dayanmaktadır. Ayrıca üniversite işbirlikleri ile alanında uzman akademisyenlerle birçok çalışma yürütmekteyiz.